série EKO/BIO - Úvod a Havlíkova apotéka

15. září 2017 v 8:00 | Petra |  Zdraví a krása
O BIO kosmetice a Home made výrobcích bylo už článků napsáno dost a dost... Každý máme nějakého favorita a já za těch sedm let, co jsem se vzdala nejdříve úplně vyráběné kosmetiky a přešla k extrému, kdy jsem vyházela celou koupelnu a jela jen přírodu ... vydržela jsem to dva roky a poté se zase propadla zpět ( naštěstí jen na chvíli ) - mohl za to katalog Avon, kde jsem uviděla za pár korun - ty barevné flakonky, roztomilé rtěnky jen za 69 Kč a to nemluvím o mandlové řadě na pleť, jejíž vůně se linula ze stránek sama, nebylo potřeba po ní ani přejíždět...

Pak se to nějak srovnalo ( naštěstí - v době přísné kosmetické regulace jsem vyhazovala měsíčně za ekolog. výrobky i 2 000 Kč - tvářenka z minerálů - 500 korun a už to lítalo) a nyní upřednostňuji rozumnou variantu. Navíc na internetu najdete čím dál více typů na výrobu přírodních věcí ( praní, mytí, koupání i dekorativku ), recenzí, zkušeností a i cenově už EKO/ BIO se nerovná automaticky plus přirážka stopadesát káčé.

Jako svůj první tip bych Vám tu ráda představila Havlíkovou Apotéku.

citace: ,,Havlíkova přírodní apotéka čerpá z tradičních receptur věhlasného a vášnivého českého lékárníka minulého století PhMr. Karla Havlíka. Karel Havlík zastával názor, že nejlépe pomáhá sama mocná příroda. Vyráběl kosmetiku podle vlastních receptur a ze zdravých přírodních surovin, které si sám sbíral. Zároveň využíval i tradiční osvědčené receptury sahající až do 17. století. V současnosti znovuobjevuje kouzlo a sílu pozapomenutých receptur a s respektem je obohacuje o moderní vědecké poznatky a možnosti nových technologií."

Stránku máte tu:

Výrobky můžete objednávat i přes e-shop či kamenné prodejny, kde k prvnímu nákupu dostanete kartičku, na kterou sbíráte body ( není nijak časově limitována) a postupně se prorazítkujete k různým dárkům. Já už takto byla odměněna pomádou, makovým olejem.

Další jejich vychytávkou jsou úžasné Noviny ( ty jsem už bohužel doma nedohledala, že by Vám sem dala foto) a hlavně ! Vám jsou schopni i zdarma zaslat nebo dát na prodejně vzorečky.

K Havlíkově A. jsem se dostala úplnou náhodou přes známou, která mi ji doporučila a já si právě pro vzorečky zašla. Obchůdky jsou malinké, prostě zařízené a je v nich pokaždé velice milá a usměvavá slečna/paní. Se vzorečky nebyl vůbec žádný problém a tak jsem díky nim vyzkoušela krémy ( Krásná paní, Krásná dáma, Andělská tvář), velice speciální jejich Havlíkův přírodní zázrak ( receptura ze 17. století, mast snad na všechno s mateří kašičkou ) a 3 minutové ranní masky ( Královská snídaně pro pleť) Už ty názvy jsou okouzlující!

Po vyzkoušení a samozřejmě i zakoupení, jsem nakonec zůstala u tří výrobků:

Havlíkova přírodního zázraku, kt. používám na okolí oči a popřípadě nějakých nedokonalostí ( pozor, musí přijít na navlhčenou pleť) Pořídíte ho - 10 ml za 200 Kč, mám jednu tubu už třetí měsíc.
A sady - Krásná dáma ( neskutečně vypne a rozjasní pleť, používám ráno i večer ) vydrží mi dva měsíce - 30 ml - 563 Kč + Královská snídaně pro pleť 3-minutová ranní maska 30 ml - 278 Kč - také jedu dva měsíce.

Pleť se mi od té doby neloupe, nemám ji zarudlou, nevysušuje se.... vidím na tom jen samá pozitiva.

Pokud máte také s touto značkou zkušenosti - jiné výrobky, budu ráda za tip. Jinak za mě: DOPORUČUJI!!zmestskeslecny.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama